7 причин чому імплантаційний титан кращий за сталь або срібло
- Титан є повністю біоінертним. Він ніяк не взаємодіє із біологічними тканинами - підходить для виготовлення навіть імплантів. Завдяки інертності титану тіло не намагається відторгнути його, як інородне тіло, - це робить титан ідеальним для встановлення в первинні проколи.
- Титан повністю гіпоалергенний. Статистично менше 1% людей здатні мати на нього алергію. Це зменшує ризик дерматитів, висипок, запалень. Для порівняння - на нікель у складі медичної сталі, згідно статистики, є алергія у ~20% населення і цей відсоток зростає.
- Титан не окислюється. Це значить, що титан не змінює свої властивості від контакту з повітрям, шкірою, водою. Завдяки своїй стабільності титан не темнішає, не іржавіє, ніяк не змінюється візуально під час носки. Срібло ж покривають шаром родію, щоб вберегти його від окислення, проте цей шар стирається з часом, срібло темнішає та може подразнювати прокол цими продуктами окислення.
- Титан в два рази легший від сталі або срібла. При однаковому обʼємі та розмірі прикрас - титан буде значно легшим. Це значить, що прикраса не обтяжує прокол, особливо актуально для проколів в процесі загоєння.
- Титан надміцний. Завдяки міцності титану його поліровку складніше пошкодити, прикраса значно довше виглядає як нова і зберігає свій блиск.
- Титан не залишає «оксидні тату». В той час як срібло здатне залишити на шкірі перманентні сліди. Це можуть бути чорно-зелені плями (які не завжди можливо видалити лазером), рідше це можуть бути ділянки шкіри, які втратили свою пігментацію під впливом срібла.
- Титан можна анодувати. Це найбільш магічна і захоплююча властивість титану - цей метал здатний змінювати товщину своєї оксидної плівки під впливом фізико-хімічної реакції анодування. В результаті такої реакції титан змінює колір! Будь-яку титанову прикрасу можна анодувати в золотий колір, або в інші доступні кольори.
Цікавий факт: титан неможливо анодувати в червоний та чорний.
Цікавий факт 2: якщо в титановій прикрасі є вставка із каменю, який пропускає струм, то анодування може зіпсувати прикрасу. Для прикладу, ми не анодуємо прикраси із натуральним халькопіритом, котрий пропускає струм і може згоріти в процесі анодування.
Цікавий факт 3: анодуванням можна перевіряти якість титану. Блискучу поверхню та яскраві кольори анодування не вийде отримати на титані низької проби або із поганою поліровкою.
Обирайте лише безпечні прикраси та бережіть себе і свої проколи! ✨🙌🏼